EĞİTİMLERİMİZ

EN İYİ ÇÖZÜMLERİ YEŞİL ORTAK SAĞLIK VE GÜVENLİK BİRİMİ SUNAR

YÖNETİM SİSTEMLERİ

Sağlık ve Güvenlik Planı / Dökumanı

YÖNETİM SİSTEMLERİ

rn

İşletmelere hem yönetim sistemlerinin hızlı ve etkin bir şekilde kurulmasını, hem de var olan sistemler üzerinde danışmanlık ve eğitim faaliyetlerimiz ile sürekli iyileştirme için gereken çözümleri sunmaktayız.Yönetim sistemlerinin birbirine entegrasyonu gerçekleştirerek, uygulamaların işletme bünyesinde daha rahat bir organizasyon ve planlama dahilinde yürütülmesini sağlamaktayız.

rn

ISO 9001 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ

rn

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, müşteri odaklı ve sürekli gelişim felsefesiyle, müşteri memnuniyetini ve karlılık sağlamak için gerekli bir araç olarak, her türlü organizasyona, küçükten büyüğe, sanayiden hizmete, kamudan özel sektöre kadar uygulanabilen bir yönetim sistemidir ve işletmelere daha geniş pazar fırsatları, artan müşteri memnuniyeti ile artan müşteri sadakati sağlar.Ürün veya hizmetlerinizin yüksek kalite göstergesini kanıtlamanızı ve uluslar arası platformda yer edinmenizi sağlar.

rn

ISO14001 ÇEVRE YÖNETİM SİSTEMİ

rn

Ürünün, hammaddeden başlayıp nihai ürün haline getirilerek müşterilere sunulmasına kadar geçen sürecin her aşamasında çevresel faktörlerin belirlenmesi ve bu faktörlerin gerekli muayeneler ve önlemler ile kontrol altına alınarak çevreye verilen zararın en aza indirilmesini sağlayan bir sistemin kurulmasını tarif eden yönetim sistemidir.ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, hem çevre mevzuatının gerekliklerini yerine getirmenizi hem de artan müşteri ve toplum taleplerini karşılayarak işletme prestijinin önemini vurgular.

rn

OHSAS18001 İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMLERİ

rn

İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi; iş sağlığı ve güvenliği faaliyetlerinin kuruluşlarının genel stratejileri ile uyumlu olarak sistematikbir şekilde ele alınıp sürekli iyileştirme yaklaşımı çerçevesinde çözümlenmesini sağlar.OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemini ile yasal gerekliliklerin yerine getirilmesi, düzenli ve herkesin bireysel sorumluluklarının farkında olduğu bir sistem oluşturmasını sağlar.İş Kazaları ve Meslek Hastalıklarının önüne geçerek işletmeye verebileceği maddi ve manevi zararları engellemeyi sağlar.

rn

ISO 22000 GIDA GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ

rn

YEŞİL AKADEMİ, güvenilir ürünlerin tüketiciye sunulması amacıyla düzgün işleyen bir sistemin oluşturulması ve korunması temeline dayalı HACCP Yönetim Sistemi kurma konusunda danışmanlık hizmeti vermektedir. Firmamız tarafından düzenlenen eğitim programında gıda güvenliği sağlanması alanındaki son gelişmelerin gıda sektöründe çalışan teknik elemanlara aktarılması sağlanmaktadır.

rn

ISO17025 DENEY VE KALİBRASYON LABORATUARLARININ AKREDİTASYONU

rn

Sanayi işletmeleri, ISO 17025’in şartlarını karşılayarak nitelikli bir laboratuar yönetimi oluşturabilirler. TS EN ISO/IEC 17025 standardı, çalışma konusunda ve personel sayısına bakılmaksızın, her türlü deney ve kalibrasyon laboratuarında uygulanabilmektedir. Yeterli olduklarını müşterilerine ve resmi makamlara kanıtlamak isteyen laboratuarlar bu yönetim sistemini uygulayabilirler.

rn

SA 8000 KURUMSAL SOSYAL SORUMLULUK STANDARDI

rn

Kurumsal Sosyal Sorumluluk Denetimlerinde göz önünde bulundurulan başlıca konular; çocuk işçilik, zorla çalıştırma, ayrımcılık, sağlık & güvenlik, çalışma saatleri, ücretler, çevre koruma, birleşme özgürlüğüdür.YEŞİL AKADEMİ işletmelerinin Kurumsal Sosyal Sorumluluk denetimlerine eksiksiz hazırlanabilmesi için, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku Danışmanları, İş Güvenliği Uzmanları, Avukatlar, Çevre Mühendislerinden oluşan kadrosu ile danışmanlık hizmetleri vermektedir